Gwiazdy LIFESTYLE

OMENAA FOUNDATION partnerem MISS EGZOTICA

OMENAA FOUNDATION partnerem MISS EGZOTICA
Omenaa Mensah i jej fundacja OMENAA FOUNDATION po raz kolejny wpiera projekt MISS EGZOTICA, którego głównym celem jest szerzenie postaw tolerancji, propagowanie różnorodności kulturowej, a także walka z

Data publikacji: 2018-02-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: OMENAA FOUNDATION partnerem MISS EGZOTICA
Kategoria: LIFESTYLE, Gwiazdy

Omenaa Mensah i jej fundacja OMENAA FOUNDATION po raz kolejny wpiera projekt MISS EGZOTICA, którego głównym celem jest szerzenie postaw tolerancji, propagowanie różnorodności kulturowej, a także walka z uprzedzeniami.

OMENAA FOUNDATION partnerem MISS EGZOTICA LIFESTYLE, Gwiazdy - Omenaa Mensah i jej fundacja OMENAA FOUNDATION po raz kolejny wpiera projekt MISS EGZOTICA, którego głównym celem jest szerzenie postaw tolerancji, propagowanie różnorodności kulturowej, a także walka z uprzedzeniami.

Omenaa Mensah i jej fundacja OMENAA FOUNDATION po raz kolejny wpiera projekt MISS EGZOTICA, którego głównym celem jest szerzenie postaw tolerancji, propagowanie różnorodności kulturowej, a także walka z uprzedzeniami. Finał tegorocznej edycji konkursu odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 11. lutego o 20:00 w C.H. BLUE CITY .

The Beauty of Diversity – pod takim hasłem odbędą się tegoroczne wybory MISS EGZOTICA. Już po raz ósmy jury wybierze najpiękniejszą kobietę z zagranicznymi korzeniami mieszkającą w Polsce. Do tegorocznej edycji zakwalifikowały się dziewczęta z Angoli, Białorusi, Iranu, Kazachstanu, Kenii, Kongo, Kamerunu, Sudanu, Ukrainy, Namibii, Nigerii, Polski, Wenezueli, Wietnamu i Zimbabwe.
Patronat nad wydarzeniem objęła fundacja Omenaa Foundation. Omenaa Mensah współpracuje z MISS EGZOTICA INTERNATIONAL od początku istnienia tego szczytnego projektu. Jest jego honorową Ambasadorką. Cele MISS EGZOTICA są zbieżne z misją Omenaa Foundation, która w swojej działalności ogromną wagę przykłada do szacunku do innych ludzi niezależnie od pochodzenie, koloru skóry, orientacji, statusu materialnego etc.
Finał tegorocznych wyborów odbędzie się w niedzielę, 11 lutego o godz. 20:00 w C.H. Blue City. Omenaa Mensah będzie nie tylko gościem wydarzenia, ale także poprowadzi uroczystość w duecie z Andrzejem Sołtysikiem.
MISS EGZOTICA to projekt skierowany do osób mieszkających w Polsce, które pochodzą z obcych krajów, lub których rodzice (lub jeden z rodziców) przybyli i zamieszkali w Polsce, podjęli pracę, studia, założyli rodziny. Celem projektu jest zaprezentowanie Polski jako kraju atrakcyjnego pod względem gospodarczym, edukacyjnym, klimatycznym dla innych narodów. Z drugiej strony inicjatywa ta uświadamia, że w czasach powszechnej globalizacji i międzynarodowej wymiany kulturowej, Polki reprezentują nie tylko typowy „słowiański” typ urody. Na ulicach spotykamy coraz więcej cudzoziemców i osób z egzotycznymi korzeniami. Za przesłanie i ideę konkurs został odznaczony Medalem Europejskim oraz tytułem – Ambasador Polskiej Gospodarki przez BCC, Europejski Komitet Ekonomiczno Społeczny w Brukseli, Ministerstwo Spraw Zagranicznych
***
Omenaa Foundation powstała z inicjatywy Omeny Mensah – charyzmatycznej osobowości telewizyjnej i kobiety wielkiego serca, w jednej osobie. Działalność organizacji opiera się na trzech filarach: tolerancji, edukacji i współpracy. Fundacja w mądry sposób pomaga najbardziej potrzebującym. Zamiast rozdawać pieniądze umożliwia im edukację i rozwój, tak aby sami mogli zadbać o swoją przyszłość. Aktualnie najważniejszym projektem realizowanym przez Omenaa Foundation jest budowa szkoły w Temie (Ghana) dla dzieci ulicy, które nie mają dostępu do powszechnej edukacji. Największym marzeniem tych maluchów jest zdobycie wykształcenia, aby osiągnąć niezależność i móc godnie żyć.

A to już wiesz?  VIVO! Stalowa Wola zaprasza na 4. urodziny. Będzie się działo!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
OMENAA FOUNDATION partnerem MISS EGZOTICA LIFESTYLE, Gwiazdy - Omenaa Mensah i jej fundacja OMENAA FOUNDATION po raz kolejny wpiera projekt MISS EGZOTICA, którego głównym celem jest szerzenie postaw tolerancji, propagowanie różnorodności kulturowej, a także walka z uprzedzeniami.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Gwiazdy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy