Książka LIFESTYLE

Zanim wyjedziesz w Bieszczady – spotkanie autorskie

Zanim wyjedziesz w Bieszczady – spotkanie autorskie
promocja książki "Zanim wyjedziesz w

Data publikacji: 2019-09-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zanim wyjedziesz w Bieszczady – spotkanie autorskie
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

promocja książki "Zanim wyjedziesz w Bieszczady".

Zanim wyjedziesz w Bieszczady - spotkanie autorskie LIFESTYLE, Książka - promocja książki "Zanim wyjedziesz w Bieszczady".

Maciej Kozłowski, Marcin Scelina, Kazimierz Nóżka

26 września, godz. 18:00

Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11

 

Czy na pewno chcesz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Dwóch najsłynniejszych leśników w Polsce i kulturoznawca, w książce „Zanim wyjedziesz w Bieszczady” (Wydawnictwo Znak), konfrontują nasze wyobrażenia o krainie studenckich wypadów, hipisów i dzikiej natury z prawdziwym obrazem Bieszczadów – obszaru wysiedleń, zapomnianej wojny domowej, uciekinierów politycznych, watah wilków, ciekawskich niedźwiedzi i surowych praw natury. Poznajemy losy pustelników, PRL-owskich watażków,  dezerterów rodzinnych i ludzi chcących uciec przed miastem do  lasu zatopionego w dymie kopcących retort. Autorzy zabierają nas w prawdziwe Bieszczady. Zarówno te, które są obiektem naszych marzeń o zielonej enklawie, jak i do miejsca, o którym nie mieliśmy pojęcia. Zanim ruszymy w Bieszczady, rzuciwszy wszystko na zawsze lub tylko na chwilę, powinniśmy je poznać.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zanim wyjedziesz w Bieszczady - spotkanie autorskie LIFESTYLE, Książka - promocja książki "Zanim wyjedziesz w Bieszczady".
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

A to już wiesz?  LIMITOWANA KOLEKCJA MOZCAU BY JUSTIN W BOUTIQUELAMODE.COM

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy