LIFESTYLE Moda

Słuchawki Jabra Elite 65t w najmodniejszym kolorze sezonu

Słuchawki Jabra Elite 65t w najmodniejszym kolorze sezonu
W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim modne będą kolory natury, ale to beż – we wszystkich jego odcieniach - będzie

Data publikacji: 2019-03-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Słuchawki Jabra Elite 65t w najmodniejszym kolorze sezonu
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim modne będą kolory natury, ale to beż – we wszystkich jego odcieniach – będzie rządził.

Słuchawki Jabra Elite 65t w najmodniejszym kolorze sezonu LIFESTYLE, Moda - W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim modne będą kolory natury, ale to beż – we wszystkich jego odcieniach - będzie rządził.

W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim modne będą kolory natury, ale to beż – we wszystkich jego odcieniach – będzie rządził. Klasyczny, ponadczasowy beż pojawił się w większości kolekcji największych domów mody, przeniknął do popularnych sieciówek i wygląda na to, że także polscy projektanci nie przejdą obok niego obojętnie. Kolor ten będzie obecny wszędzie – od odzieży, poprzez obuwie, dodatki i akcesoria, aż po… słuchawki. Słuchawki coraz częściej stanowią nieodłączny element stylizacji. Marka Jabra, mając to na uwadze, wprowadziła na rynek Elite 65t w stylowej złoto-beżowej wersji, które idealnie wpisują się w obowiązujące trendy. Ale niech Was nie zmyli ich niepozorny wygląd!

Wybierając słuchawki przede wszystkim zwracamy uwagę na parametry techniczne. Po dobrze przyjętym Elite 65t, który początkowo dostępny był jedynie w wersji tytanowo-czarnej, producent postanowił wzbogacić portfolio produktów o ten wyjątkowy zestaw, który trafia w gusta bardziej wymagających konsumentów – kobiet. Co kryje w sobie urządzenie?  

Efektowny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy oferuje doskonały dźwięk zarówno dla rozmów, jak i muzyki a także wsparcie asystentów głosowych. Wymienne nakładki żelowe, dostępne w 3 rozmiarach, zapewniają perfekcyjnie dopasowanie słuchawek do ucha. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze pozostaną stabilne. Zaawansowany korektor dźwięku, dostępny w aplikacji Jabra Sound+, pozwala na personalizację muzyki poprzez regulację tonacji oraz sceny dźwiękowej i umożliwia dostosowanie profili akustycznych do określonych aktywności lub sytuacji. Poczwórne mikrofony skutecznie redukują szum otoczenia podczas rozmów a Bluetooth 5.0 gwarantuje doskonałą łączność. Jedno pełne ładowanie wystarcza na 5 godzin pracy urządzenia a z kieszonkową stacją ładującą można wydłużyć ten czas nawet do 15 godzin.

A to już wiesz?  Charytatywny konkurs dla maturzystów z regionu

Bez względu na to, czy decydujesz się na beżowy total look, czy też chcesz postawić na mocne kolorystyczne akcenty, Jabra Elite dopełni całości. A kiedy z nich nie korzystasz małe, lekkie i dyskretne Jabra Elite 65t zmieszczą się w każdej torebce.

Jabra Elite 65t zostały wyposażone w konstrukcję z ochroną skali IP55 oraz objęte są 2-letnią gwarancją na zniszczenia spowodowane przez wodę i pył**.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Słuchawki Jabra Elite 65t w najmodniejszym kolorze sezonu LIFESTYLE, Moda - W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim modne będą kolory natury, ale to beż – we wszystkich jego odcieniach - będzie rządził.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy