Farby

Różowe wnętrza nie tylko dla dziewczynki

Różowe wnętrza nie tylko dla dziewczynki
Warszawa, 1 grudnia 2021 r. Różowe wnętrza nie tylko dla dziewczynki Róż to barwa romantyczna i ciepła, która wyróżnia się niezwykłym wdziękiem i przytulnością. Potrafi

Warszawa, 1 grudnia 2021 r.

Różowe wnętrza nie tylko dla dziewczynki

Róż to barwa romantyczna i ciepła, która wyróżnia się niezwykłym wdziękiem i przytulnością. Potrafi zaskakiwać mnogością odcieni, zapewniając ogrom możliwości aranżacyjnych. Dlatego, choć zwyczajowo przypisywana jest dziewczynkom, praktycznie w każdym wnętrzu może dokonać małej dekoratorskiej rewolucji.

Nasycony burgund to jedna z bardziej wyrazistych tonacji z palety różów. Łączony przede wszystkim z elegancją i przepychem wyjątkowo dobrze czuje się w klasycznych aranżacjach. Intensywny kolor Burgundy z palety Beckers Designer Colour na ścianie salonu odważnie łączy białe ścienne listwy i geometryczne frezy dwuskrzydłowych drzwi, tworząc wyraziste, niesztampowe wnętrze. Kanapa w kwiatowe printy umiejętnie współgra z tą stylistyką, dodając lekkości aranżacji.

W ostatnich latach do łask powrócił pudrowy róż i na dobre zadomowił się już w świecie dizajnu. Subtelny odcień Ballet z palety Beckers Designer Collection sprawi, że w sypialni zapanuje intymny klimat. By jednak wnętrze nie wydawało się zbyt cukierkowe, warto stonować je bardziej neutralnymi szarościami lub bielą. Delikatny odcień off-white przełamie słodycz delikatnego różu, nie ujmując aranżacji ani krzty uroku.

Róż może także pięknie zagrać w salonie, kiedy umiejętnie zastosuje się go w elementach wystroju, np. meblach. Obita lekko połyskującym welurem kanapa w łososiowym odcieniu ożywi wnętrze, wprowadzając jednocześnie pozytywny nastrój i szczyptę wytworności. Ozdobione sztukaterią ściany w ciemnej, szmaragdowej tonacji Cleopatra z palety Beckers Designer Colour oraz złote dodatki zaakcentują elegancki styl sprawiając, że wnętrze stanie się esencją wygody i dobrego smaku.

***

Beckers to międzynarodowa marka oferująca wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych farb i emalii Beckers Designer. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą najwyższą jakość z bezpieczeństwem stosowania i dbałością o środowisko. Wyróżnia je rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

A to już wiesz?  Wakacje – czas na remont pokoju ucznia

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji, na polskim rynku pojawiła się w 1993 roku. Obecnie jest częścią koncernu PPG.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy