LIFESTYLE Moda

Przez sznurówkę do… serca!

Przez sznurówkę do… serca!
"Dajcie kobiecie odpowiednie buty, a podbije świat” - powiedziała kiedyś Marilyn Monroe. Jednak w XXI w. same buty mogą już nie

Data publikacji: 2016-05-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przez sznurówkę do… serca!
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

"Dajcie kobiecie odpowiednie buty, a podbije świat” – powiedziała kiedyś Marilyn Monroe. Jednak w XXI w. same buty mogą już nie wystarczyć.

Przez sznurówkę do… serca! LIFESTYLE, Moda - "Dajcie kobiecie odpowiednie buty, a podbije świat” - powiedziała kiedyś Marilyn Monroe. Jednak w XXI w. same buty mogą już nie wystarczyć.

„Dajcie kobiecie odpowiednie buty, a podbije świat” – powiedziała kiedyś Marilyn Monroe. Jednak w XXI w. same buty mogą już nie wystarczyć. Co robić? Sięgnąć po  designerskie sznurówki BESTDAYS. Dzięki nim spersonalizujemy nasze obuwie, które będzie przyciągać wzrok i stanowić wizytówkę… osobowości swojego właściciela!

Dodatki to nie tylko przysłowiowa „kropka nad i” w naszym stroju. Często to właśnie one decydują o charakterze całej stylizacji, a w wielu sytuacjach pozwalają właścicielowi wyrazić samego siebie. Im bardziej niepowtarzalne – tym lepsze! W obecnej dobie personalizacji miłośnicy mody poszukują wyjątkowych rozwiązań – takich jakie proponują nam sznurówki BESTDAYS.

Krzykliwe neony? Nie ma problemu. A może styl militarny i wzór moro? Wolisz buty „na bogato” – odcienie złota i srebra sprawdzą się tu doskonale.  W ofercie BESTDAYS znajdziemy rozwiązania nawet dla najbardziej wybrednych gustów. Setki wzorów pozwalają dobrać propozycję idealną do naszej ulubionej pary butów. Swoją ofertę BESTDAYS dzieli na kilka sekcji: sneakery, trampki i tenisówki, różnicując długość sznurowadeł i proponując dodatkowo ciekawe wiązania. Z kolei linia sznurówek woskowanych pozwoli ożywić oksfordki i nadać im „pazura”. Dzięki temu stylizacje do biura także mogą być wyjątkowe.

Duży nacisk firma kładzie również na ofertę dla dzieci. Kolorowe i wesołe sznurówki mogą stanowić pierwszą przygodę malucha z wiązaniem butów. Uczenie się tej trudnej umiejętności dzięki sznurówkom BESTDAYS stało się obecnie przyjemnością i zabawą – ze względu na całą serię dedykowaną specjalnie dzieciom. W kolekcji tej znajdują się zarówno sznurówki z wesołymi stworkami, serduszkami, jak i motywami dla chłopców.

A to już wiesz?  Ekskluzywny Menel ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR

 

www.bestdays.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przez sznurówkę do… serca! LIFESTYLE, Moda - "Dajcie kobiecie odpowiednie buty, a podbije świat” - powiedziała kiedyś Marilyn Monroe. Jednak w XXI w. same buty mogą już nie wystarczyć.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy