LIFESTYLE Moda

Pokaż mi swój zegarek, a powiem Ci kim jesteś…

Pokaż mi swój zegarek, a powiem Ci kim jesteś…
Parafrazując znane powiedzenie, postanowiliśmy przyjrzeć się roli zegarka we współczesnych stylizacjach. Czy to jeszcze dodatek do nich czy już biżuteria, a może jeszcze więcej? Zachęcamy do obejrzenia naszych

Data publikacji: 2016-02-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pokaż mi swój zegarek, a powiem Ci kim jesteś…
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Parafrazując znane powiedzenie, postanowiliśmy przyjrzeć się roli zegarka we współczesnych stylizacjach. Czy to jeszcze dodatek do nich czy już biżuteria, a może jeszcze więcej? Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji.

Pokaż mi swój zegarek, a powiem Ci kim jesteś… LIFESTYLE, Moda - Parafrazując znane powiedzenie, postanowiliśmy przyjrzeć się roli zegarka we współczesnych stylizacjach. Czy to jeszcze dodatek do nich czy już biżuteria, a może jeszcze więcej? Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji.

Bez wątpienia zegarek to nieodłączny element męskiej stylizacji. I pomijając fakt, że musi być niezawodny i spełniać praktyczne funkcje, powinien być także widoczny i korespondować ze stylem ubioru w sposób idealny. Warto rozróżnić typ zegarka do klasycznego ubioru „pod krawat” i zdecydowanie zmienić w przypadku codziennej, nieco luźniejszej stylizacji.

Inny charakter zegarka powinien być również na męskim ręku w przypadku sportowej stylizacji, gdzie do zegarka spokojnie możemy wybrać jeszcze inne dodatki na rękę.

Do wyjątkowo eleganckich stylizacji męskich idealnie pasują delikatne, proste w swoim designie zegarki. Minimalizm jest tutaj pożądany i doskonale wiedzą o tym panowie, dla których mniej – znaczy więcej.

Panie w tym przypadku mogą sobie pozwolić na znacznie odważniejsze wybory, zarówno do klasycznych stylizacji jak i nieco swobodniejszych. Ważne jest, żeby zegarek był widoczny i współgrał z zamysłem estetycznym całej garderoby.

Warto więc postawić na kolor. Zarówno pasek jak i cyferblat mają tutaj dużo do powiedzenia. Łączmy je z głową i uważnie. Do różnych odcieni brązów, pomarańczy, rudości wybierajmy kolor złoty, do pozostałych – srebrny. Kontrastowe kolory paska w stylizacji starajmy się dobierać do głównego motywu naszej garderoby, np. sukienki, okrycia, czy torebki lub butów.

Eleganckie stylizacje lubią klasyczne, delikatne modele zegarków, bez biżuteryjnych zdobień, zaś stylizacje gdzie królują tiule, koronki, „małe czarne” zdecydowanie można uzupełnić zegarkiem, którego model będzie niczym najpiękniejsza bransoletka, a więc z dodatkiem kamieni, cyrkonii czy innych zdobień.

A to już wiesz?  „Zakłady pracy” na ratunek czytelnictwu w Polsce

Jeżeli zaś chodzi o codzienną damską garderobę warto dobrać model zegarka, który będzie odzwierciedlał nasze samopoczucie czy wręcz nasze cechy charakteru, takie jak: zdecydowanie, otwartość, profesjonalizm czy subtelność. Bardzo duży wybór takich modeli znajdziemy na stronie www.classicwatch.com.pl

W stylizacji wykorzystano:

zegarek: Delbana, www.classicwatch.com.pl;

buty: Nessi, www.nessi.com.pl;

kopertówka: Joanna Kruczek, www.joannakruczek.com;

pomadka: La Luxe, www.laluxeparis.eu;

sukienka: Pretty Girl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Pokaż mi swój zegarek, a powiem Ci kim jesteś… LIFESTYLE, Moda - Parafrazując znane powiedzenie, postanowiliśmy przyjrzeć się roli zegarka we współczesnych stylizacjach. Czy to jeszcze dodatek do nich czy już biżuteria, a może jeszcze więcej? Zachęcamy do obejrzenia naszych propozycji.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy