LIFESTYLE Moda

Nowa kolekcja Ewy Łukawskiej SS16 "Sensitive and Strong"

Nowa kolekcja Ewy Łukawskiej SS16 "Sensitive and Strong"
Najnowsza kolekcja marki Ewa Łukawska wiosna-lato 2016 nosi tytuł: "Sensitive and strong". To ukłon projektantki w stronę prawdziwych kobiet, które w swoim codziennym życiu muszą być silne i zaradne, ale jednocześnie wciąż pozostają kobiece nie tracąc swojej

Data publikacji: 2016-05-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowa kolekcja Ewy Łukawskiej SS16 "Sensitive and Strong"
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Najnowsza kolekcja marki Ewa Łukawska wiosna-lato 2016 nosi tytuł: "Sensitive and strong". To ukłon projektantki w stronę prawdziwych kobiet, które w swoim codziennym życiu muszą być silne i zaradne, ale jednocześnie wciąż pozostają kobiece nie tracąc swojej wrażliwości.

Nowa kolekcja Ewy Łukawskiej SS16 "Sensitive and Strong" LIFESTYLE, Moda - Najnowsza kolekcja marki Ewa Łukawska wiosna-lato 2016 nosi tytuł: "Sensitive and strong". To ukłon projektantki w stronę prawdziwych kobiet, które w swoim codziennym życiu muszą być silne i zaradne, ale jednocześnie wciąż pozostają kobiece nie tracąc swojej wrażliwości.

Najnowsza kolekcja marki Ewa Łukawska na sezon wiosna-lato 2016 nosi tytuł: "Sensitive and strong". To ukłon projektantki w stronę prawdziwych kobiet, które w swoim codziennym życiu muszą być silne i zaradne, ale jednocześnie wciąż pozostają kobiece nie tracąc swojej wrażliwości.

Inspiracją dla projektantki były dziewczyny, które spotyka na co dzień: pracujące, zajmujące się domem, ale też potrafiące znaleźć chwilę dla siebie. To kobiety: realne, prawdziwe, po prostu z krwi i kości. – Najnowsza kolekcja wyraźnie różni się od wcześniejszych. To wynik moich rozmów z klientkami i obserwacji światowych trendów w modzie. Chciałam, by kobieta, która kupi moje ubrania, mogła je nosić przez cały dzień. Dlatego, wszystkie ubrania są bardzo wygodne i wielofunkcyjne. Rano można założyć je do eleganckich butów i pójść do pracy, a wieczorem, założyć do nich sportowe buty i wyskoczyć na kawę z koleżankami. Nie są to ubrania na tzw. jeden raz, ale rzeczy, którymi można cieszyć się bardzo długo umiejętnie żonglując tylko dodatkami – opowiada Ewa Łukawska.

W kolekcji SS16 "Sensitive and Strong" odnajdziemy najnowsze światowe trendy: kombinezony, kwieciste bomberki, bluzki z wiązaniem przy szyi, rozszerzane spodnie-dzwony.
Sukienki z najnowszej kolekcji to kwintesencja klasyki z domieszką autorskiej konstrukcji – charakterystyczne cięcia na rękawach podkreślają atuty linii ramion, a taliowania nadają sylwetce kształt klepsydry. W kolekcji pojawiają się także suknie na wielkie wyjście w modnym w tym sezonie kolorze niebieskim.
Projektantka użyła materiałów, które mają zapewnić wygodę niczym druga skóra. Miękko układają się na sylwetce, podążają za ruchami ciała.
Podobnie, jak wcześniejsze kolekcje, projektantka adresuje najnowsze projekty do kobiet niezależnych, które wiedzą czego chcą i śmiało po to sięgają: są odważne, świadome swojego piękna i seksualności. To kobiety, które mają wielkie marzenia, ale wiedzą, że ich realizacja wymaga wysiłku i konsekwencji. To kobiety mądre i wytrwałe.

A to już wiesz?  Ekskluzywny pokaz mody marki Hexeline na Dworcu Kolejowym

Najnowszą kolekcję Ewy Łukawskiej można kupić w atelier projektantki w Kielcach i butikach partnerskich na terenie Polski – m.in. w butiku SVOI przy ul. Mysia3 w Warszawie, Pop Up Ditta Zimmermann w Warszawie i Polscy Projektanci w Warszawie.

Informacje o projektantce:

Ewa Łukawska to utalentowana projektantka z Kielc, która tworzy damskie kolekcje ubrań w nowoczesnym i eleganckim stylu, ze świetnej jakości materiałów. Łukawska projektuje dla kobiet odważnych, silnych, pewnych siebie, a jednocześnie wrażliwych i delikatnych. Jej ubrania to klasyczna elegancja, w której świetnie będzie wyglądała każda kobieta, bez względu na rozmiar. W kolekcjach projektantki można znaleźć: dopasowane sukienki, eleganckie płaszcze, spodnie i spódnice, ale też ubrania casualowe i balowe suknie na wielkie wyjście. Projektantka wypracowała swój własny, indywidualny styl, w którym dużą rolę odgrywają świetne krawiectwo, przemyślane detale, a esencję stanowi kobiecość.

Więcej informacji: www.ewalukawska.com

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowa kolekcja Ewy Łukawskiej SS16 "Sensitive and Strong" LIFESTYLE, Moda - Najnowsza kolekcja marki Ewa Łukawska wiosna-lato 2016 nosi tytuł: "Sensitive and strong". To ukłon projektantki w stronę prawdziwych kobiet, które w swoim codziennym życiu muszą być silne i zaradne, ale jednocześnie wciąż pozostają kobiece nie tracąc swojej wrażliwości.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy