LIFESTYLE Moda

Moda dla warszawiaków na Targach Off-Fashion Store w Wola Parku

Data publikacji: 2018-01-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Moda dla warszawiaków na Targach Off-Fashion Store w Wola Parku
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Mówi się, że polskie ulice są szare. Patrząc jednak na to, w jaki sposób ubierają się warszawiacy można odnieść zupełnie inne wrażenie. Mieszkańcy stolicy są coraz odważniejsi, noszą się z coraz większą fantazją.

Moda dla warszawiaków na Targach Off-Fashion Store w Wola Parku LIFESTYLE, Moda - Mówi się, że polskie ulice są szare. Patrząc jednak na to, w jaki sposób ubierają się warszawiacy można odnieść zupełnie inne wrażenie. Mieszkańcy stolicy są coraz odważniejsi, noszą się z coraz większą fantazją.

Mówi się, że polskie ulice są szare. Patrząc jednak na to, w jaki sposób ubierają się warszawiacy można odnieść zupełnie inne wrażenie. Mieszkańcy stolicy są coraz odważniejsi, noszą się z coraz większą fantazją. Widać, że młodzi ludzie czerpią inspiracje ze światowych wybiegów oraz ulic innych miast Europy. To dlatego modowe eventy są tak przez nich lubiane. Dużą popularnością cieszą się Targi Mody Off-Fashion Store, które odbywają się cyklicznie w Wola Parku. Oprócz oryginalnych ubrań i dodatków z krótkich kolekcji, odwiedzający mogą podczas wydarzenia porozmawiać z polskimi projektantami o trendach i skorzystać z ich porad. Tak będzie też podczas najbliższej edycji targów w dniach 2-4 lutego. 

Od piątku do niedzieli Klienci Wola Parku będą mieli szansę zakupić niepowtarzalne kolekcje ubrań i akcesoriów prosto od młodych designerów. Znajdą coś dla siebie zarówno panie, jak i panowie. Nie zabraknie też projektów dedykowanych dzieciom. 

– Oferta naszego Centrum Handlowego to w dużej mierze moda. Widzimy, że nasi klienci chcą być modni i wybierają coraz oryginalniejsze stylizacje. Dla nich oraz wszystkich pozostałych, którzy choć trochę są ciekawi najnowszych trendów organizujemy m.in. targi mody. Każda edycja cieszy się ogromną popularnością, ponieważ tak naprawdę każdy znajdzie na niej coś dla siebie. Zarówno nietuzinkowe projekty, jak i te bardziej stonowane. Ale przede wszystkim dostępne rzeczy są najwyższej jakości, a przy tym w przystępnych cenach – przekonuje Kamila Popławska-Bernatowicz, menedżer marketingu Wola Parku. 

Damskie ubrania zaprezentują Dress You Up, MoRe Fashion, Tabanny, A’YA i LC Łucja. Z kolei odzież i dodatki dla mężczyzn przedstawi Hamsky. Oryginalne torby w niebanalnych wzorach będzie można  dostać na stoiskach Bag's Philosophy i Torebki ze skór wielu – Anna Małyszek. 
Kolekcje ubrań dziecięcych polecać będą Ooch, Izzie-szycie z pasją, a wyjątkowe zabawki ZuArt Handmade Toys.

Podczas targów pojawią się również producenci akcesoriów: Drobiny Czasu, Detox Design oraz Luana. 

Targi potrwają od 2 do 4 lutego, a zlokalizowane będą na placu przy sklepie C&A. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Moda dla warszawiaków na Targach Off-Fashion Store w Wola Parku LIFESTYLE, Moda - Mówi się, że polskie ulice są szare. Patrząc jednak na to, w jaki sposób ubierają się warszawiacy można odnieść zupełnie inne wrażenie. Mieszkańcy stolicy są coraz odważniejsi, noszą się z coraz większą fantazją.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Moda