Książka LIFESTYLE

Igor Brejdygant i Aleksandra Popławska odpowiedzą na pytania o „Szadź”

Igor Brejdygant i Aleksandra Popławska odpowiedzą na pytania o „Szadź”
Empik zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu

Data publikacji: 2020-06-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Igor Brejdygant i Aleksandra Popławska odpowiedzą na pytania o „Szadź”
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Empik zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu #premieraonline.

Igor Brejdygant i Aleksandra Popławska odpowiedzą na pytania o „Szadź” LIFESTYLE, Książka - Empik zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu #premieraonline.

Gośćmi kolejnego spotkania w ramach cyklu #premieraonline Empiku będą Igor Brejdygant, autor książki „Szadź” (Wydawnictwo Marginesy) oraz Aleksandra Popławska – odtwórczyni głównej roli w serialu na motywach tej powieści. Wirtualne wydarzenie odbędzie się na stronie Facebook.com/Empikcom już w środę 24 czerwca o godz. 18:00. W trakcie transmisji możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Empik zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu #premieraonline, który tworzy alternatywę dla tradycyjnych spotkań autorskich i pozwala podtrzymać stały, bezpośredni kontakt między twórcami a czytelnikami. Tym razem, 24 czerwca o godz. 18:00, na pytania o bestsellerową powieść „Szadź” odpowie jej autor, Igor Brejdygant. To druga powieść w dorobku Brejdyganta, który poza literaturą zajmuje się również scenopisarstwem i reżyserią filmów.

Książkę wydano po raz pierwszy w 2017 roku, a za sprawą opartego na jej motywach serialu o tym samym tytule, czytelnicy odkryli tę wciągającą i pełną niepokoju historię na nowo. Na e-spotkaniu, autorowi towarzyszyć będzie odtwórczyni głównej roli, charyzmatycznej komisarz Agnieszki Polkowskiej – Aleksandra Popławska. Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge (Radio Zet). Na wydarzenie Empik zaprasza wspólnie z Wydawnictwem Marginesy i Player.pl.

Las. Młoda dziewczyna. Wygląda, jakby spała. Ale nie śpi. Wie, że zaraz umrze. I czuje, co robi z nią jej morderca, tyle, że nie jest w stanie nawet mrugnąć. Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować – zbyt wiele wymaga, słynie z ostrego języka i jest bardziej inteligentna od kolegów. Jej zaangażowanie w każdą ze spraw nie bierze się znikąd: ma kilka tajemnic i wolałaby się nimi nie dzielić. Ostatnie, czego jej trzeba, to błyskotliwy psychopata – człowiek, który odczuwa emocje tylko wtedy, gdy poluje. Gdy wybiera dziewczyny, osacza je i zabija: powoli, delektując się ich cierpieniem. Jest precyzyjny i metodyczny, przekonany, że nikt mu nie dorówna. Nie popełnia błędów. Do czasu. Kiedy na jego drodze staje komisarz Polkowska, będzie musiał zmierzyć się z równym mu przeciwnikiem, kimś, kto potrafi rozgryźć tok jego rozumowania i podążyć za makabrycznymi wskazówkami.

A to już wiesz?  Spotkanie z Katarzyną Puzyńską w Poznaniu

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Igor Brejdygant i Aleksandra Popławska odpowiedzą na pytania o „Szadź” LIFESTYLE, Książka - Empik zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu #premieraonline.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy