LIFESTYLE Moda

Ekskluzywny pokaz mody marki Hexeline na Dworcu Kolejowym

Ekskluzywny pokaz mody marki Hexeline na Dworcu Kolejowym
Wiosenno – letnia kolekcja Hexeline zapiera dech w piersiach. Na wybiegu królują beże, szarości, limonka. Pojawia się jednak także klasyczna czerń i biel oraz granat. Stroje są, jak zwykle, bardzo eleganckie i bardzo

Data publikacji: 2015-05-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ekskluzywny pokaz mody marki Hexeline na Dworcu Kolejowym
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Wiosenno – letnia kolekcja Hexeline zapiera dech w piersiach. Na wybiegu królują beże, szarości, limonka. Pojawia się jednak także klasyczna czerń i biel oraz granat. Stroje są, jak zwykle, bardzo eleganckie i bardzo kobiecie.

Ekskluzywny pokaz mody marki Hexeline na Dworcu Kolejowym LIFESTYLE, Moda - Wiosenno – letnia kolekcja Hexeline zapiera dech w piersiach. Na wybiegu królują beże, szarości, limonka. Pojawia się jednak także klasyczna czerń i biel oraz granat. Stroje są, jak zwykle, bardzo eleganckie i bardzo kobiecie.

Tego jeszcze nie było w polskiej modzie. Na dworzec kolejowy wjeżdża pociąg. Nowoczesny, stylizowany na Orient Express. Zgromadzeni na peronie goście czekają z zapartym tchem, co wydarzy się dalej. Pociąg zatrzymuje się, a z niego wychodzą piękne modelki, w ekskluzywnych strojach marki Hexeline.  Wyglądają zjawiskowo, delikatnie i bardzo elegancko.

Wiosenno – letnia kolekcja Hexeline zapiera dech w piersiach. Widzowie zgromadzeni na dworcu kolejowym są zachwyceni.  Na wybiegu królują beże, szarości, limonka. Pojawia się jednak także klasyczna czerń i biel oraz granat. Stroje są, jak zwykle, bardzo eleganckie i bardzo kobiecie. Przepięknie skrojone ołówkowe spódnice, trapezowe sukienki oraz oversizowe stroje, charakterystyczne dla Hexeline. Wszystko uszyte z doskonałych tkanin. Widać jedwab, koronki i len. Kolekcja zawiera wszystko to czego kobiety szukają w modzie, stylu, lekkości, niewymuszonej elegancji i jednocześnie prostoty, która tą elegancję podkreśla.

Hexeline, niezmiennie zachwyca swoimi oryginalnymi pomysłami. Tegoroczny pokaz, to kolejna miła niespodzianka, którą zaprezentowała marka Hexeline. Pokaz jest inauguracją konkursu Off Fashion, który odbędzie się w Kielcach w czerwcu. W jury konkursu zasiada prezes Hexeline, Katarzyna Zawadzka, a także między innymi duet Paprocki i Brzozowski.

***

O Hexeline

Hexeline to marka stworzona specjalnie dla kobiet przez Halinę Zawadzką, projektantkę mody, kobietę z pasją i zamiłowaniem do piękna, która znajduje się od wielu lat w czołówce najbardziej cenionych osób w branży modowej w Polsce. Jej marka była wielokrotnie nagradzana podczas branżowych konkursów, takich jak: Superbrands, Polish Exclusives, Doskonałość Mody "Twojego Stylu". Obecnie Hexeline przyznaje również własną nagrodę – Hexetalent – podczas międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów OFF Fashion w Kielcach.

A to już wiesz?  Zimowe stylizacje dla Twojej sylwetki

Projekty Hexeline to przede wszystkim ukłon w stronę kobiet aktywnych, pracujących zawodowo i wymagających od mody tego co najlepsze. Doskonałe tkaniny, perfekcyjny krój podkreślający kobiecą figurę, jednocześnie elegancki i klasyczny styl lecz z nowoczesną nutą, to kwintesencja tego co każda kobieta znajdzie w strojach Hexeline. Projekty Hexeline to jednak nie tylko ubiory stricte biznesowe, ale także te bardziej w stylu casual, na popołudniowe koktajle i spotkania po pracy czy wypady za miasto z przyjaciółmi. Na specjalne okazje Hexeline przygotowuje zaś olśniewające wieczorowe kreacje.

Firma działa w Polsce już od 1981 roku, zaczynając podbój świata mody z bardzo związanego z modą miasta Łodzi. Tuta powstawały pierwsze projekty i do tej pory główna siedziba spółki znajduje się w tym mieście.

Hexeline ma na swoim koncie wiele prestiżowych pokazów mody, organizowanych często w niebanalnych wnętrzach, takich jak Fabryka Trzciny, Pałac w Wilanowie czy Dziedziniec Zamku Królewskiego.

Przez lata obecności marki na rynku Hexeline związane było z wieloma znanymi nazwiskami ze świata mody jak, Marcin Tyszka, Robert Wolański, Anita Werner, Magda Mielcarz czy Ilona Felicjańska.

NAGRODY HEXELINE:

2013- Superbrands*

* Organizacja Superbrands jest jedyną na świecie niezależną jednostką promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które – dzięki wyjątkowym korzyściom, jakie oferują – osiągnęły rynkowy sukces.

2012 – Jakość Roku* Złoto

* Jakość Roku – nagroda przyznawana przez Fundację Qualitas, której celem jest wspieranie i promocja jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej: produkcyjnej, handlowej, usługowej, na rynku krajowym i zagranicznym.

2011 – Polish Exclusive
2011 – Jakość Roku
2008 – nagroda Superbrands
2007 – Solidna Firma* 2006, wyróżnienie przyznane przez Kapitułę Programu  Gospodarczo-Konsumenckiego

* Program Solidna Firma od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.

A to już wiesz?  Najgorętsza literacka premiera roku!

2007 – Mister Eksportu Przemysłu Lekkiego
2007 – Nagroda Home&Market, Halina Zawadzka po raz kolejny w gronie 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce
2006 – Nagroda Home&Market, Halina Zawadzka w gronie 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce
2005 – Gazela Biznesu, wyróżnienie dla Hexeline

* Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

2005 – Osobowość w Modzie i Sztuce, wyróżnienie dla Haliny i Tadeusza Zawadzkich, właścicieli Hexeline
2004 – Mister Eksportu Przemysłu Lekkiego
2004 – Certyfikat Marki Firmowej
2003 – Gazela Biznesu, wyróżnienie dla Hexeline
2003 – Junior Eksportu Przemysłu Lekkiego
2002 – The Leading Women Entrepreneurs of the World 2002 – nagroda dla Haliny Zawadzkiej przyznana przez organizację Star Group z Los Angeles zajmującą się promocją kobiet biznesu na całym świecie. Rokrocznie wyróżnia 40 z nich.
2002 – Złota Pętelka, honorowa nagroda przyznana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie
2001 – Kobieta Przedsiębiorcza, tytuł przyznany Halinie Zawadzkiej przez Avon Company
2001 – Doskonałość Mody – nagroda przyznana przez magazyn Twój Styl
2000 – Honorowa Złota Nitka, honorowa nagroda przyznana przez Zarząd Międzynarodowych Targów Łódzkich za stworzenie i wylansowanie autorskiej wizji ubiorów damskich
2000 – Dama Biznesu, nagroda dla Haliny Zawadzkiej
1999 – Liderzy Przyszłości, wyróżnienie przyznane przez tygodnik Wprost
1999 – Doskonałość Mody – nagroda przyznana przez magazyn Twój Styl
1998 – Kreatorzy 98, wyróżnienie przyznane przez tygodnik Wprost
1995 – Firma Roku, nagroda przyznana przez Kapitułę Polskiego Klubu Biznesu za osiągnięcie europejskiego poziomu wzornictwa i jakości produkcji.

A to już wiesz?  Galeria Klif w Warszawie z unikalną strefą POP-UP

Więcej na:   www.hexe.com.pl

                    www.e-hexe.com.pl

                    https://www.facebook.com/hexefashion

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ekskluzywny pokaz mody marki Hexeline na Dworcu Kolejowym LIFESTYLE, Moda - Wiosenno – letnia kolekcja Hexeline zapiera dech w piersiach. Na wybiegu królują beże, szarości, limonka. Pojawia się jednak także klasyczna czerń i biel oraz granat. Stroje są, jak zwykle, bardzo eleganckie i bardzo kobiecie.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy