LIFESTYLE Moda

Biznesowe torby marki SOCHA już w Polsce

Biznesowe torby marki SOCHA już w Polsce
Mamy wspaniałą wiadomość! Biznesowe torby marki SOCHA są już dostępne na polskim rynku. Premierowa prezentacja kolekcji odbyła się podczas międzynarodowej imprezy Mobility Reseller Days, skupiającej profesjonalnych sprzedawców technologii

Data publikacji: 2014-10-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Biznesowe torby marki SOCHA już w Polsce
Kategoria: LIFESTYLE, Moda

Mamy wspaniałą wiadomość! Biznesowe torby marki SOCHA są już dostępne na polskim rynku. Premierowa prezentacja kolekcji odbyła się podczas międzynarodowej imprezy Mobility Reseller Days, skupiającej profesjonalnych sprzedawców technologii mobilnych.

Biznesowe torby marki SOCHA już w Polsce LIFESTYLE, Moda - Mamy wspaniałą wiadomość! Biznesowe torby marki SOCHA są już dostępne na polskim rynku. Premierowa prezentacja kolekcji odbyła się podczas międzynarodowej imprezy Mobility Reseller Days, skupiającej profesjonalnych sprzedawców technologii mobilnych.

Entuzjastycznie przyjęte torby damskie i męskie teczki sygnowane znakiem SOCHA zaprojektowane zostały dla osób, które w codziennej pracy nie rozstają się ze swoimi laptopami i notebookami oraz urządzeniami mobilnymi.

To właśnie dla młodych ludzi realizujących się w biznesie designerzy tej marki stworzyli atrakcyjne i niezwykle praktyczne modele toreb, które mają nadzwyczajną właściwość – ułatwiają życie.

Mobilne życie – mobilne torby

Wykonane z bardzo odpornych i trwałych materiałów Nivodur, kryją we wnętrzach, nie tylko specjalną przestrzeń na laptop czy notebook, ale także mnóstwo praktycznych przegródek na smartphon i dodatkowe damskie i męskie akcesoria. W ten sposób porządkują wewnętrzną przestrzeń, która pokryta jest delikatną satyną. Znakonicie zastępują zwykłe damskie torebki i męskie teczki.

Produkty SOCHA są bardzo wytrzymałe i odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne, a zarazem lekkie i miłe w dotyku. Ważą o jedną trzecią mniej w porównaniu z tradycyjnymi skórzanymi torbami. A ich specjalna konstrukcja sprawia, że laptopy i tablety są doskonale chronione.

Styl w biznesie

Tyle strona praktyczna. Wrażenie robi jednak przede wszystkim ponadczasowy design toreb. Projektanci domu mody SOCHA postawili na klasyczną formę i elegancki, ciekawy detal. Wielkim  atrybutem kolekcji jest dbałośc o szczegóły. Kreatorzy marki, stroniąc od masowej produkcji, tworzą modele wyjątkowe. Wysublimowane, zarówno w formie, jak i wykonaniu. Biznesowe torby damskie i męskie teczki z kolekcji SOCHA z pewnością zachwycą zwolenników minimalistycznego stylu.         

Poza linią toreb, SOCHA ma do zaoferowania również bogatą kolekcję akcesoriów do smartphonów.  Wśród propozycji tego producenta można znaleźć także wiele modeli etui i pokrowców na laptopy, notebooki oraz iPady. Portfolio marki zawiera również atrakcyjne zawieszki i breloczki do torebek i kluczy. 

A to już wiesz?  WEJŚCIE NA SALONY W WIELKIM STYLU – PREMIEROWY POKAZ MARKI SUSAN SWIMWEAR

Nie przegap kolekcji marki SOCHA! Torby są już dostępne w dystrybucji firmy KONTEL, przedstawiciela tej marki w Polsce. Można je nabyć m.in. w sklepie www.mobilefashion.pl i w salonie firmowym przy ulicy Żaryna 5 w Warszawie.

 

Więcej na

http://www.kontel.pl/  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Biznesowe torby marki SOCHA już w Polsce LIFESTYLE, Moda - Mamy wspaniałą wiadomość! Biznesowe torby marki SOCHA są już dostępne na polskim rynku. Premierowa prezentacja kolekcji odbyła się podczas międzynarodowej imprezy Mobility Reseller Days, skupiającej profesjonalnych sprzedawców technologii mobilnych.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Moda

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy